אודותינו

על הקליניקה

הקליניקה נוסדה לפני למעלה מ-30 שנה על ידי פרופסור שוקי דור, מי שהוכתר וכונה בתעשייה ובשוק המקומי "הפרופ' שהפך את ההפריה החוץ-גופית ממדע בדיוני למציאות" (עדות לכך ניתן לקרוא בכתבה שפורסמה ב"וואלה NEWS http://news.walla.co.il/item/2794568 )
פרופ' דור רואה את עצמו כמי שמעניק חיים, בשל היכולת הנדירה לנצח את הטבע ולאפשר לכל אדם לקבל יכולת לשלוט בתהליך הרבייה.
לטענתו, "היום אין זוג שנשאר בלי ילד. אם זה לא מצליח בדרך אחת – תמיד יש פתרון אחר. ניתן היום להפרות ביצית מזרע חלש מאד, לעשות אלימינציה של מחלות גנטיות, לאפשר לנשים בלי רחם להיות אימהות ביולוגיות באמצעות הליך פונדקאות, בקיצור אין אתגר ללא פתרון וזה מה שכל כך מעניין ומרתק ב מקצוע שלנו."
יחד עם התשוקה המקצועית האדירה, ליכד סביבו פרופ' דור צוות של מומחים, כל אחת ואחד בתחומו תחת קורת גג אחת, על-מנת לתת מענה הוליסטי המותאם לכל מי שחפץ בהגשמת הורות ליהנות מאבחון יסודי ומקצועי של בעיית אי-הפריון, ומשם תכנית טיפול מותאמת אישית, כזו שתבטיח למטופלים את הדרך הבטוחה והקצרה ביותר אל היעד הנכסף.

החזון שלנו

החזון העומד לנגד עינינו ומלכד את כל הצוות, מושתת על העקרונות הבאים:

  • אנו מאמינים כי כל מי שרוצה להיות הורה יכול.
  • חרטנו על דגלנו להנגיש הורות לכל מי שיחפוץ בכך ללא הבדלי דת, גזע או מין.
  • אנו מחויבים לטיפולים המובילים והחדשניים ביותר בעולם, מתוך ראייה השמה במרכז את מצבם הבריאותי (הן הפיזי והן הנפשי) של המטופל/ת, כך שלכל אחת ואחד נתפרת תכנית טיפול ייעודית לפיריון, כזו שתגביר את הסיכויים להצלחה ותקצר את הדרך ככל האפשר.
  • הפילוספיה המקצועית המנחה אותנו בעבודתנו היום יומית, הן לעבודת הטיפול בלקוחות הקליניקה והן לתחום המחקר, גם אם לעיתים הדרך קשה, ארוכה ולא נעימה למטופלים שלנו, קבלה את השראתה מן האמונה שאם אתה מסוגל לחלום, אתה מסוגל גם לבצע.

בואו לפגוש את הצוות שלנו

צריכים עזרה?

אל תהססו לפנות אלינו לטלפון: 03-5221496