מכתבי תודה

ענבר ואייל, 16.06.2016
פרטי קשר:
inbar.nitsan@gmail.com

פרופ' דור היקר,

לאחר שנים רבות של היכרות והליכה משותפת במסלול הלא פשוט שלנו, רצינו להגיד לך תודה.
תודה על דבר נפלא, או ליתר דיוק שני דברים נפלאים – יואב ותמר המדהימים שלנו.
תודה על המקצועיות, האכפתיות, המסירות האינסופית וההשקעה.
תודה על הדאגה והליווי בדרכנו הארוכה והקשה.
תודה על ההקשבה והתמיכה.
תודה על שנתת לנו את ההרגשה שאנחנו בידיים טובות ושיהיה בסדר.
ובעיקר תודה על זה שאפשרת לנו להגשים את חלום המשפחה שלנו.
אוהבים אותך ומאחלים לך ולמטופלותיך המשך הצלחה ועוד הרבה ילדים…

ענבר ואייל

אור כהן, 26.06.2016
פרטי קשר:
meiravdr0810@gmail.com

הגעתי לראשונה לפרופ׳ דור לפני כשנתיים, בהמלצת חברה רחוקה, לאחר סבב לא מבוטל של רופאים ואכזבות רבות שנחלתי.

הריתי את ילדתי הראשונה באמצעות הזרעה ראשונה שצלחה  בפעם הראשונה, הייתי בת כ40, וכחצי שנה לאחר לידתה של בתי ניסיתי להרות בשנית

, כל רופא שטיפל בי לא היה כנה איתי לגבי הרזרבה השחלתית שלי ואיכות הבציות הקיימות ולפיכך גם איכות העוברים שנוצרים .

אחד הדברים הראשונים שאהבתי בטיפול של פרופ דור, מלבד אנושיותו ויחסו המכיל והפתוח הוא היה כנה לגמריי, גם אם אמר לי דברים שהיו קשים לי לשמוע הוא היה ראלי ואחרי שנתיים טיפול התברר גם כי צדק.

לידתי לבתי הייתה תהליך קשה שנגמר בניתוח חירום  , יתכן שבמהלך אותה הלידה הרחם שלי נפגע , כך ש5 וחצי שנות נסיון ואין ספור החזרות של עוברים לא הניבו הריון.

פרופ׳ דור הציע חלופת תרומת ביצית בעת שגילי ומצבי הגופני תאם זאת ולא ויתר , עשה נסיונות להחזיר עוברי בלסטו ( עוברים חיים מס ימים מחוץ לגוף – חזקים יותר) במקרה שלי רק לאחר ניתוח כירורגי שעברתי ברחם בהמלצתו,  נקלטתי, כעת אני בהריון עם תאומים , שכחתי עד כמה נורא הטרימסטר הראשון אבל אני מברכת על התחושות הקשות הבחילות ותשישות , לפחות עכשיו אני בתהליך חדש, פחות מתיש נפשית.

בדרך כשנתקלתי בהרבה רופאים למדתי מה כדאי לחפש ברופא שמלווה אותך בתהליך כל כך מורכב, ואלו התכונות שמצאתי אמל פרופ דור , הדבר החשוב ביותר הוא לסמוך על מקצועיות הרופא, היחס האישי שלו , ההכלה , הגיוון בתהליכים , הנסיונות לברר כל מידע רפואי חדש שיכול לשפר את הסיכוי שלך אישית  להרות, והעובדה שלא משנה באיזו שעה , תמיד אפשר לפנות אליו להתקשר והוא תמיד באופטימיות שלו ירגיע, יסביר, ויסייע .

אדי ומורן מדמוני , 27/06/2016
פרטי קשר:
emadmoni@gmail.com

הנדון: הבעת תודה והערכה רבה

 

ברצוננו להביע בפניך את הערכתנו ותודתנו הרבה.

בשנת 2010 כאשר נאמר לנו כי ספק אם נוכל להיות הורים, פנינו לרב משה שלזינגר יו"רעמותת "פרי חיים"  אשר לאחר שיחה איתו, הפנה אותנו אליך ואמר כי אנו נהיה בידיים מקצועיות, בטוחות וטובות.

ואכן, פניך המאירות, חיוך הכובש, נועם הליכותיך, סבלנותך והיכולת שלך להבין את הכאב

ולהכיל אותו, גרמו לנו לעבור את תהליך הפוריות בצורה קלה יותר ונעימה.

.יתרה מכך,  לאחר שזכינו וחבקנו בן בכור, חזרנו אליך להמשך טיפולים.
לצערנו, בפעם השניה זה היה קשה יותר, ארוך יותר ומייגע יותר.
אך אתה, לא וויתרת… האמנת שאם הצלחנו פעם ראשונה, נצליח גם כעת… ואכן, לאחר מספר פעמים, זכינו ואנו חובקים בן שני.

אנו בטוחים כי גם את הטיפול הבא אנו נעשה אצלך, תחת ידיך המקצועיות והמיומנות!

אנו סמוכים ובטוחים כי כל זוג אשר נתקל בקשיים בהבאת ילדים לעולם, יוכל להקל את המסע המפרך, אם רק ייבחר לקבל את טיפולך המסור.

 

בברכה,

אדי ומורן מדמוני

עדי בר נתן , 02/07/2016
פרטי קשר:
adibarnatan@gmail.com

אל פרופ׳ דור פניתי לראשונה לאחר נסיונות לא מעטים להיכנס להריון, בתחילה בטיפולי הזרעה ולאחר מכן בטיפולי הפריה שלא צלחו. לפני שכמעט התייאשתי הגעתי אליו בעקבות המלצות חמות. פרופ׳ דור נסך בי תקווה חדשה כששינה את פרוטוקול הטיפול בי לחלוטין. ואכן- מיד בטיפול הראשון בו טופלתי על ידו נכנסתי להריון, ממנו יש לי את בני הבכור שהיום הוא בן 6.

כשרציתי להיכנס שוב להריון, היה בי ביטחון מלא בפנייה שוב אל פרופ׳ דור. הפעם הטיפולים ערכו יותר זמן וחוויתי לא מעט כישלונות בהם, אך תמיד מטיפול לטיפול היה פרופ׳ דור מפעיל חשיבה מחודשת ועורך שינויים בפרוטוקולי הטיפול ומעולם לא איבד תקווה להצלחה , ובעקבותיו גם אני. הכל עם סבלנות אין קץ, מקצועיות, אנושיות ורצון לא פחות משלי להגיע אל ההצלחה.
הטיפול האחרון שנעשה ע״י פרופ׳ דור צלח והיום אני חובקת את בני השני בן השבועיים.
אני מאמינה בכל ליבי כי כל אישה המתלבטת לאיזה רופא לפנות לצורך טיפולי פוריות ואיזה רופא ימצא את הטיפול הנכון לה, תמצא מענה מלא לחששותיה ולבטיה אצל פרופ׳ דור. הטיפול ע״י פרופ דור הינו יסודי ביותר, תוך עריכת כל הבדיקות האבחנתיות האפשריות ותוך שינוי פרוטוקולי הטיפול בהתאם לצורך עד להגעה להצלחה. וכל זאת כאמור במקצועיות, יסודיות ואנושיות אין קץ. במצב דברים זה, הסיכוי להצלחה עולה משמעותית ולאישה המטופלת יש תמיד למי לפנות, להתייעץ, לשאול וכו׳, כך שגם מבחינה נפשית תקופת טיפולים זו הופכת לקלה ונעימה הרבה יותר.

בנימה אישית- אני רואה היום בפרופ' דור דמות משמעותית ביותר בחיי, דמות ששינתה את חיי וזיכתה אותי בשני ילדיי, דמות אליה אוכל לפנות גם היום בכל בעיה או שאלה. אני ממליצה בלב מלא לכל מי שנאלצים לעבור טיפולי פוריות לפנות אל פרופ'  דור לצורך כך.

מ.לוין, 30.06.2016
פרטי קשר:
michal73@gmail.com

התחתנתי רק בגיל 38 וחצי…ולאחר כחצי שנה של ניסיונות להרות באופן טבעי – פניתי לרופא הנשים שלי בבקשה לשלוח את בן זוגי ואותי לבדיקות פריון, ליתר ביטחון…

הרופא, שנחשב מאד מנוסה ומומחה בתחום – טען שזה נורמלי לא להיכנס להריון בפרק זמן שכזה ושניתן לעצמנו צ'אנס לפחות שנה. (הוא גם טען שאי אפשר להתעלם מהגיל שלי – ועל כך כמובן שלא התווכחתי). למרות זאת ובכל זאת התעקשנו לבצע בדיקות והוא שלח רק אותי. עברתי סדרת בדיקות יסודית שכללה את צילום הרחם הלא נעים, ממוגרפיה ועוד…ובמשך כל השבועות הארוכים הנוספים האלה, הוא עדיין סירב לשלוח את בן זוגי לבדיקות. אנחנו כמובן ידענו שהזמן שלנו יקר מדי (דווקא בגלל הגיל).. ובאמת רק משנמצאתי פורייה מאד ובריאה לחלוטין, רק אז הוא "הסכים" לתת הפנייה גם לבן זוגי, אשר בסופו של יום, שם נמצאה הבעיה שהייתה לחלוטין טכנית ופתירה

בשלב הזה כבר הופנינו לרופא מומחה בקופ"ח שלנו במטרה להתחיל לעבור הזרעות. הרופא הזה היה יהיר, בוטה, אנטיפט וחסר סבלנות ורגישות וכבר אחרי פגישה אחת מיהרנו לעבור למומחה אחר בסניף אחר. הרופא השני היה קצת יותר נחמד אבל גם איתו לא הרגשנו מספיק נוח לשאול אותו שאלות. עד כדי כך שרוב הזמן נמנעתי להרים לו טלפון מחשש לתגובתו המתנשאת והמזלזלת לעתים…דווקא במקומות בהם עמדתי באמת תחת מצבים בעייתיים ושאלות קריטיות, (כי זה באמת שלב מלחיץ, לא ידוע וחדש לרובינו) …כגון המקרה המתסכל והמדכא הבא: הגעתי למרפאת אחיות במכבי כדי שיראו לי איך להזריק בפעם הראשונה. היתה שם אחות מקסימה ונעימה שהזריקה לי את הזריקה הראשונה אבל התעקשה בנוסף, (לא יודעת למה) גם להזריק לי את האוביטרל באותה הפעם L (למרות שהתעקשתי איתה שהרופא אמר שאת הזריקה השנייה מזריקים רק בסוף , לפני ההזרעה, לאחר שיתן לי הוראה לכך)… והיא "הרגיעה" אותי שהיא מנוסה וזו לא פעם ראשונה שלה..וכך "דפקה" לי הטיפול הראשון של ההזרעה..(ששלח  אותי להמתנה של עוד כחודש וחצי עד לפעם הבאה…) כמובן שכעסתי וכאבתי את הטעות המצערת אבל קיבלתי את זה (כי לא ממש היתה ברירה) והמשכתי לעוד שלוש הזרעות (נסיונות) שלא צלחו לצערי.

מה ששבר אותי בעיקר לא היה חוסר ההצלחה, כי לקחתי את זה בחשבון –זה הרי לא מדע מדויק – אלא בעיקר היחס הקר של הרופא עצמו והליווי שלי כמטופלת בתהליך כולו. וכבר בדרך להזרעה השלישית ביקשתי ליצור קשר עם פרופ' דור.
מלכתחילה היה לי ברור מהם יתרונותיו של רופא פרטי, והסיבה היחידה שלא פנינו לרופא פרטי ממש מההתחלה היא אך ורק בגלל העלות הכספית שהיא מאד משמעותית.
לכן, לא היו לנו לרגע ספקות או חששות כשהחלטנו כן ליצור קשר. אחרי שהבנו בדרך הקשה שה"מחיר" ששילמנו הרבה יותר כבד .(* ראוי לציין שעוזרת מאד ההשתתפות של קופת החולים בחלק מהטיפולים). וגם מהבחינה הפיזית- אני אישית לא חששתי כי ידעתי שאני בידיים הכי טובות שיש. והיחס האישי והצמוד שווה הכל.
ראוי לציין שברגע שלקחנו את ההחלטה להגיע לרופא פרטי השם הראשון שעלה והיחיד היה של פרופ' דור.
הכרתי לפחות 3 נשים (כל אחת בגיל שונה, ממקום אחר, וממקום אחר בחיים) שהיו מטופלות שלו. כולן עברו מספר רב של טיפולים, או חוויות דומות לשלי לפני שהגיעו אליו. ומכולן קיבלתי את אותו הרושם. כולן המליצו בחום על הפרופ' המקצועי, הוותיק, בעל הניסיון הרב ביותר בארץ (שגם עובד וידוע בעולם) , על היחס והליווי המסור וכמובן ש"תוצאות הטיפול" מדברות בעד עצמן…
כולן דיברו על פרופ' דור.
כיום אני אמא מאושרת וגאה לשתי בנות בריאות ומקסימות בנות 4 בדיוק ו- שנה ו-10 חודשים.
לאחר שהייתי אצל 3 רופאים ששלחו אותי לכל מיני בדיקות שחלקן לא היו רלוונטיות, או מנעו ממני בדיקות חשובות אחרות, ובעיקר היו לא היו נגישים או רגישים למצבי – כל אלה רק הבליטו את החוזקות והיתרונות של פרופ' דור, הן כרופא פרטי והן כבן האדם המיוחד שהוא.
כבר בפגישה הראשונה ממבט חטוף על תוצאות הבדיקות והטיפולים שעברתי עד אליו- הוא מיד קבע לי תוכנית טיפול מסודרת ועניינית ועובדה שלפחות במקרה שלי הוא עלה על הבעיות ודרך הטיפול בהן מהר מאד והטיפול היה יעיל מאד (והתוצאות ידועות… )

 

 

ובנימה אישית אם אני לא טועה פרופ' דור אחראי להפריית המבחנה הראשונה בארץ.
לשעבר מנהל המחלקה להפרייה חוץ גופית בתל השומר- מה שכבר מעיד על מקצועיות, ותק, ידע וניסיון רב בתחום. תוסיפו לכך: תמיד עם חיוך. סבלני. קשוב. בטוח בעצמו וזה מאד מחזק ונוסך בך ביטחון במקום הכי רגיש אצלך. בטיפול שהוא לרוב לא תמיד נעים פיזית ורגשית. במצב בו אף אחד לא יכול להבטיח שהטיפול יצליח ב-100% . ועדיין, כבר מהפגישה הראשונה את מרגישה שיש על מי לסמוך. שאת לא לבד. שאת יכולה לשאול כל מה שאת רוצה בלי להתבייש אם לא הבנת משהו. בכל שלב של התהליך הוא זמין, או צוות המשרד שלו (המזכירות והאחיות) שגם הן מקצועיות ביותר, מקסימות וסובלניות ואת מרגישה שבאמת יש לך ליווי צמוד, יעיל ותומך לאורך כל תקופת הטיפולים, כולל תקופת ההריון (וגם לאחריו- בתקופת המעקב). את לא צריכה להמתין ארוכות בתורים, או בטלפון, לקבלת מענה, לשאלת שאלות, ומאד חשוב: לקבלת תוצאות בדיקות ! הם מתקשרים אלייך ומדריכים אותך על הצעד הבא– וזה לא מובן מאליו.

מהמקום הכי לא בטוח, מפחיד, חסר הוודאות- ברוב המקרים מהמקום של מיגבלה פיזית/רפואית/מסוכה כלשהי, שנראית כאילו אי אפשר "לעבור" מעליה – הליווי של רופא צמוד, סופר-מקצוען, רגיש ואנושי הוא המתנה הגדולה ביותר שאת כמטופלת יכולה לתת לעצמך. ובכך להקל ואפילו להפוך הכל לעוד חוויה מרתקת ומסקרנת בדרך ל"אמהות"…ובכלל להמשך חייך.

יודעת שגם אם הייתי היום נכנסת להיריון באופן טבעי, בעיקר לאחר מה שחוויתי בהריונות הראשונים (שאחד מהם היה מסובך יותר) – הייתי עדיין פונה לפרופ' דור למעקב וליווי לאורך כל תקופת ההריון הזה למרות העלות הכספית הלא מבוטלת.

בכבוד רב

ובהערכה רבה

(לכלללל צוות המשרד!)

מיכל לוין-בלכרוביץ'

עדי, 28.06.2016
פרטי קשר:
 adiy@bezeqint.net , +972-50-667-6240

שמי עדי ואני מטופלת IVF לאחר טיפולים במשך כשנה וחצי בבית חולים ציבורי אשר במהלכם לא חלו התפתחויות או שינויים בין טיפול לטיפול, קבלתי את ההחלטה לעבור לטיפול פרטי.

כאשר מנהל מחלקת הפרייה החוץ גופית צייד אותי ברשימת רופאים מומלצים, החלטתי להתקשר לקליניקות הפרטיות ונתקלתי באטימות ובתורים לעוד חודשים קדימה. כאשר התקשרתי למרפאתו של פרופ' דור נוכחתי לדעת שהצוות נעים, נחמד ובעיקר יעיל. זומנתי לתור לעוד שבועיים מאותו היום.
ראוי לציין שהגעתי למפגש עם הפרופ' מלווה בחששות רבות שכן במהלך השנה וחצי הקודמות קבלתי חו"ד מלא מעט מומחים אשר טענו שבמצבי אין סיכוי להרות, כדי לעבור לתרומת ביצית ישר. עברתי טיפולים ללא הצלחה של הריון, שאיבת ביציות מינימלית ופרוטוקולים שחוזרים על עצמך בין טיפול לטיפול ובעיקר ללא עצירה לחשוב שונה.
ההחלטה לפנות לפרופ' דור היתה לאחר המון המלצות על הצלחות בלתי מתפשרות שלו במטופלות שאף אחד אחר לא האמין בהן, ידע וניסיון עתיר שנים ומבחינתי החשוב מכל- הראיה את המטופלת כאדם, היושרה, ההגונות והכנות הבלתי מתפשרת שלו בכל זמן נתון.
פרופ' דור בכל שלב במסע המשותף שלנו משתף אותי במחשבותיו ובתהליך קדימה, בחשיבה מחוץ לקופסא ובמה ואיך הוא מתכוון לשנות ולעשות אחרת. ולראייה לכך בין טיפול לטיפול התוצאות גדלות – כמובן שעלה על פרוטוקול הנכון והמנצח עבורי שהניב 2 הריונות האחרון שמבניהם נסתיים לצערי בשבוע 11.
בהמלצה חמה וכנה לכל מי שמתלבטת או לרגע חושבת שאין לה סיכוי להיות אם –רגע לפני… שתפרגן לעצמה במפגש עם פרופ שוקי דור ותסמוך שהוא יעשה את המירב ומעבר אליו בכדי להגשים עבורה את חלום האימהות.
חיינו כמסע מלאי מפגשים עם אנשים רבים ומכולם אנו למדים.
אני בחרתי לעבור את מסע האמהות עם פרופ 'דור ואין שלמה ממני שאגיע לשם בגאווה ונצחון בעזרתו הבלתי מתפשרת.
הזמינות התמידית שלו אליי, מענה על כל שאלה ולא משנה מה היא, הרגישות, התמיכה והמילה הטובה ברגעים שבהן את הכי צריכה אותם כל זאת עטוף בידע של עשרות שנים זאת ועוד הם שמובילים אותי להמליץ לך המטופלת הבאה.

 

הפקידי את האימהות  בידיו הוא יותר מכל יגשים לך את החלום!

שרון וגל , 06/09/2016
פרטי קשר:
ginats@gmail.com

 

אל פרופ' דור הגעתי בעקבות מפגש חד פעמי עם אישה מבוגרת ומקסימה בת כ- 60 , שקלטה שאני עדיין בהדחקה שיש לי בעיית פיריון.
הסיפור האישי שלה , שהיא אחת החד הוריות הראשונות בארץ ושבנה הוא בין ילדי המבחנה הראשונים בישראל , הובילו אותי אל הרופא שהיא כ"כ מעריצה…הלא הופא פרופסור שוקי דור.
עוד במפגש הראשון , הבהרתי לרופא , שאני רוצה כבר להיות אמא.
המסע והדרך – חשוב שיהיו איכותיים וכמה שניתן קצרים בדרך את המטרה … בכל זאת כבר הייתי בת 41…
נכון להיום , חובקת תאומים בנים מקסימים ובריאים.
זה קרה לי יחסית דיי מהר , בטיפול ה- IVF  השני … אבל זה לא היה מצליח , הילולא פרופ' דור , היה מאבחן אותנו מן היסוד , מבין את אופי הבעיות ובהתאם מתכנן את הפרוטוקול הטיפולי כך שבסופו של יום יביא אותנו אל התוצאה הנכספת.
ראוי לציין , שטרם הגעתי אל פרופ' דור ,חוויתי מספר הריונות באופן טבעי , כאשר אף אחד מהם לא הבשיל לכדי לידה , ובדיעבד הסתבר כי אני סובלת מקרישות יתר בדם…
ברפואה הציבורית נהגו לפתור אותי בתשובה הרווחת וה"מרגיעה" כי 22% מההריונות לא מסתיימים בטרימסטר הראשון וייתכן כי הביציות שלך כבר מעט מבוגרות…
מה שאהבתי אצל פרופ' דור , מעבר לפאן המקצועי והיסודי , זה בעיקר תחושת האופטימיות והעובדה כי הוא משתף אותך לכל אורך הדרך במהלכיו ובסיבות לבדיקות ששולח.
יש תחושה של עבודת צוות ולנו זה היה ממש חשוב והכל בגובה העיניים.
בדרך עברתי משבר משפחתי אישי , שגרם לי לעצור את התהליך וכמעט לוותר … הוא לא ויתר לי , וגם לא הצוות שלו.
כל יום אני מודה לו שבזכותו ובזכותם אני אמא לשני בנים הורסים.

מיליוני תודות וכל מילה מיותרת…

 

שרון

צריכים עזרה?

אל תהססו לפנות אלינו לטלפון: 03-5221496